Novinky

  • Útulek pro opuštěné a zatoulané psy děkuje partnerovi, Skupině ČEZ, za poskytnutí finančního příspěvku ve výši 30.000Kč! Tyto peníze budou použity na rozdělení venkovních kotců. Jeden venkovní výběh slouží pro tři vnitřní kotce, takže dochází k situacím, kdy je výběh přístupný pouze jednomu zvířeti a další dvě musí zůstat uvnitř, protože spolu nevycházejí. Díky příspěvku můžeme rozdělit dva venkovní výběhy na třetiny, čímž dojde ke zvýšení komfortu umístěných zvířat! Děkujeme!

  • Děkujeme velice paní Ivaně Horákové z České Skalice za finanční dar, který byl našemu Útulku pro opuštěné a zatoulané psy věnován prostřednictvím dědictví. Za poskytnuté finanční prostředky nakoupíme krmivo, veterinární prostředky a další potřebné vybavení pro psy i kočky, které v našem útulku nacházejí přechodný domov.

  • Útulek pro opuštěné a zatoulané psy děkuje partnerovi, Skupině ČEZ, za poskytnutí finančního příspěvku ve výši 40.000 Kč. Tyto peníze byly investovány do výměny vstupních dveří. Dveře jsou kvalitní - hliníkové a práce provedla firma OKNOPLAST - Petr Škoda Červený Kostelec. Děkujeme.